КАТАЛЬОҐ ПИВА

15°P, IBU50, ABV6,3%
India Pale Ale

Перший бокал – бачиш гіпнотичну Мавпу. Другий – Мавпа бачить тебе. Третій – відчуваєш на дотик трав’яні ноти, цитрусові натяки і можеш підкорювати хміль. Четвертий бокал – Мавпа бере з собою на пляж, і ти радо фотографуєшся з гарячими відпочиваючими. За П’ятою – розповідає тобі секрети гіпнозу. Шоста…- а тут починається найцікавіше.


19°Р, IBU25, ABV7,5%
Baltic Porter

Drinking Like Fish Porter - так швидко увірвався у нашу лінійку постійних сортів. Хто не скоштував той ще не все знає про Український крафт. Що казати - мощне, глибоке та делікатне. Дуже особливе. В ароматі винні нотки в'яленого винограду. Смак: ожина, легкий натяк на мадейру. Післясмак свіжоспеченого хлібу та легка гірчінка, як же без неї. Воно надасть особливого настрою Вам та вашим друзям.


16°P, IBU45, ABV6,5%
Chocolate Stout

F..CK Like Chocolate rabbit - шоколадний стаут, це справжний український смаколик. Яскравий та збалансований. Він безкомпромісний у своїй бездоганності. Аромат найліпшого шоколаду, кави та лакриці. Смак трохи чорної смородини та чорниці. Післясмак древесиної нотки, та приємна ненав'язлива гірчинка. Коли п'єш, то відчуваєш щастя. Насолоджуйтесь!